Start O nas OPP Patronat Wspierają nas Galeria 02 Lipiec 2020
Nawigacja
Statut
Sprawozdania
Kontakt
RODO
Dołącz do nas
Mapa dojazdu
Do pobrania
Informacje dla rodziców
Media o nas
Przydatne linki
Polecamy

Siemianowice
Mają Serce
- fotorelacja

Siemianowice
Mają Serce
– koncert
charytatywny
w SCK-Bytków

Licytacje podczas koncertu „Siemianowice Mają Serce”

Audycja radiowa
o naszym Stowarzyszeniu

LODOŁAMACZ
w mediach!

Nakręć się na pomoc!
Zbiórka nakrętek organizowana przez LODOŁAMACZ!

TABLICA OGŁOSZEŃ
Wymiana i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

III Turniej bowlingowy w RENOMIE

Czwartkowe przedpołudnie podopieczni LODOŁAMACZA spędzili w kręgielni. Siemianowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa w gościnnej Renomie już po raz trzeci zorganizowała Turniej o Mistrzostwo Kręgli. Emocje towarzyszące uczestnikom turnieju były olbrzymie. Wszyscy starali się walczyć do końca, choć zadanie nie należało do łatwych. Każdy, kto choć raz grał w kręgle wie, jak trudno jest celnie rzucić bardzo ciężką kulą. Naszym sportowcom pomagali nauczyciele ZSI: Pani Justyna Wróbel, Pan Marek Seget i Pan Krzysztof Kostrzewski.

Zwyciężczynią III edycji Turnieju oraz zdobywczynią Pucharu ufundowanego przez Prezesa SSM została Sandra Śliwa. Złoty medal zdobyła Kasia Grzanka, srebrny - Stasiu Szklarski, a brązowy - Kamilka Ligęza. Puchar oraz medale wręczyli zastępcy Prezesa SSM: Pani Jolanta Sobek i Pan Marian Odczyk.

Serdecznie dziękujemy instytucjom i osobom, które umożliwiły dzieciom wzięcie udziału w turnieju. Dziękujemy Siemianowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, a szczególnie Panu Markowi Greinerowi, za zaproszenie na turniej oraz sportowy doping. Urzędowi Miasta składamy podziękowania za bezpieczny dowóz dzieci do Renomy i z powrotem. Nauczycielom wf-u oraz Pani Marii Kryście ze świetlicy szkolnej dziękujemy za opiekę nad dziećmi i wspólną zabawę. Mamom, babciom oraz tatom należą się brawa za wierne kibicowanie naszym zawodnikom.

Naszym sportowcom gratulujemy wspaniałej rywalizacji i sportowej postawy. Już dziś zapraszamy na przyszłoroczny Turniej i do obejrzenia zdjęć z imprezy w naszej internetowej galerii.

 

JK, fot. JK

 

Nasze motto

Przełamujemy lody ludzkich sercKalendarium

Solenizantom składamy serdeczne życzenia imieninowe!

Cytat dnia

Nasze imprezy

Turnieje Bowlingowe

Koncert dla LODOŁAMACZA

Kapele Serc


Koncert dla Sandry


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie