Start O nas OPP Patronat Wspierają nas Galeria 04 Lipiec 2020
Nawigacja
Statut
Sprawozdania
Kontakt
RODO
Dołącz do nas
Mapa dojazdu
Do pobrania
Informacje dla rodziców
Media o nas
Przydatne linki
Polecamy

Siemianowice
Mają Serce
- fotorelacja

Siemianowice
Mają Serce
– koncert
charytatywny
w SCK-Bytków

Licytacje podczas koncertu „Siemianowice Mają Serce”

Audycja radiowa
o naszym Stowarzyszeniu

LODOŁAMACZ
w mediach!

Nakręć się na pomoc!
Zbiórka nakrętek organizowana przez LODOŁAMACZ!

TABLICA OGŁOSZEŃ
Wymiana i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

1% podatku za rok 2013


Szanowni Państwo! Przyjaciele LODOŁAMACZA!

W ciągu trzech lat naszej działalności przeprowadziliśmy wspólnie wiele akcji. Zorganizowaliśmy trzy zbiórki publiczne, w wyniku których zebraliśmy środki na ważne cele. Zainicjowaliśmy wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego, organizujemy dla dzieci niepełnosprawnych wyjazdy na paraolimpiady i imprezy integracyjne. Przyłączamy się do akcji szkolnych w ZSI, wspólnie z naszymi podopiecznymi bierzemy udział w imprezach miejskich, lokalnych i regionalnych. Sami również organizujemy kampanie, kształtujące u dzieci i młodzieży właściwe postawy społeczne. Każdego roku udaje nam się pozyskać paczki z okazji Mikołaja dla wszystkich uczniów Zespołu Szkół Integracyjnych. Informacje o wszelkich organizowanych przez nas akcjach zamieszczamy na naszej stronie internetowej, a ogłoszenia i wyniki zbiórek publicznych każdorazowo dołączamy do internetowej Tablicy Ogłoszeń, miejsca, gdzie spotykają się Ci, którzy chcą pomóc z tymi, którzy potrzebują pomocy. Informacje na platformę wymiany można nadsyłać na adres e-mailowy: ogloszenia.lodolamacz@gmail.com.

Działalność Stowarzyszenia jest możliwa tylko dzięki życzliwości, dobrej woli oraz wielkiemu zaangażowaniu wielu osób i instytucji, które udało się wokół nas zgromadzić i zachęcić do pomocy. Informacje o naszych darczyńcach umieszczamy na naszej stronie w zakładce Wspierają nas. Przyjaciołom LODOŁAMACZA dziękowaliśmy także w artykule z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu. Cieszymy się, że rośnie Ich grono. Jeszcze raz wszystkim Państwu z całego serca dziękujemy za ofiarność i zaangażowanie. Wierzymy, że wspólnie uda nam się zrobić jeszcze więcej!

Teraz pomóc mogą wszyscy, którzy płacą podatek dochodowy od osób fizycznych, ponieważ w ubiegłym roku Stowarzyszenie LODOŁAMACZ uzyskało status organizacji pożytku publicznego (OPP). Rozliczając podatek dochodowy za rok 2013 mogą Państwo wybrać LODOŁAMACZ jako adresata jednego procenta swojego podatku. W druku PIT w pozycji WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) wystarczy wpisać KRS Stowarzyszenia LODOŁAMACZ: 0000357375. Status LODOŁAMACZA można sprawdzić w wykazie OPP na stronie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. 

Już teraz w imieniu wszystkich podopiecznych Stowarzyszenia serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie!

Załoga LODOŁAMACZA

 

Nasze motto

Przełamujemy lody ludzkich sercKalendarium

Solenizantom składamy serdeczne życzenia imieninowe!

Cytat dnia

Nasze imprezy

Turnieje Bowlingowe

Koncert dla LODOŁAMACZA

Kapele Serc


Koncert dla Sandry


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie