Start O nas OPP Patronat Wspierają nas Galeria 15 Lipiec 2020
Nawigacja
Statut
Sprawozdania
Kontakt
RODO
Dołącz do nas
Mapa dojazdu
Do pobrania
Informacje dla rodziców
Media o nas
Przydatne linki
Polecamy

Siemianowice
Mają Serce
- fotorelacja

Siemianowice
Mają Serce
– koncert
charytatywny
w SCK-Bytków

Licytacje podczas koncertu „Siemianowice Mają Serce”

Audycja radiowa
o naszym Stowarzyszeniu

LODOŁAMACZ
w mediach!

Nakręć się na pomoc!
Zbiórka nakrętek organizowana przez LODOŁAMACZ!

TABLICA OGŁOSZEŃ
Wymiana i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

LODOŁAMACZ ekologicznie

Tegoroczne Dni Siemianowic w Parku Tradycji obfitowały w wiele ciekawych imprez. Stowarzyszenie Lodołamacz gościło tam w niedzielę, 14 czerwca, w dniu Targów Organizacji Pozarządowych. Atmosfera była bardzo gorąca, tak jak piekące nas słońce. Sił do wspólnego biesiadowania dodawały nam inne stowarzyszenia, dzielące się swoimi talentami w klimacie EKO. Czyste miasto ma być naszą chlubą. dlatego też w centrum Targów powstała edukacyjna baza ekologicznego stylu życia. Dzieci poznawały tam różne rodzaje surowców oraz ich właściwości. Każdy z gości mógł się zapoznać z zasadami segregacji śmieci czy pojęciem recyklingu, a także zrozumieć zagrożenia cywilizacyjne.

Nasze Stowarzyszenie pokazało się w tym dniu od strony artystycznej. Goście mogli samodzielnie malować na szkle oraz poćwiczyć trudną sztukę origami. Pachnący jeszcze świeżością nasz nowy okręt, "LODOŁAMACZ", intrygował i zachwycał. Czas odwiedzającym Targi umilał taniec i śpiew młodych artystów.

Za zaangażowanie chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować nasze stanowisko: Magdalenie Szykowskiej i Marcie Puszkarek za niezawodność, obecność i wspólne malowanie na szkle; Dawidowi Stadnikowi - za mistrzostwo, cierpliwość i stałe towarzyszenie nam. Państwu Jolancie i Krzysztofowi Pietrołajom - za transport "Lodołamacza" i całej reszty; Panu Jurkowi Fielkowi - za prace stoczniowe przy "Lodołamaczu" - to już jego druga, ulepszona, wodoodporna wersja :) oraz wszystkim tym, którzy podarowali nam trochę chłodu i cienia w ten upalny dzień.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej internetowej galerii Mrugnięcie

 

JK, AR-B

 

Nasze motto

Przełamujemy lody ludzkich sercKalendarium

Solenizantom składamy serdeczne życzenia imieninowe!

Cytat dnia

Nasze imprezy

Turnieje Bowlingowe

Koncert dla LODOŁAMACZA

Kapele Serc


Koncert dla Sandry


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie