Start O nas OPP Patronat Wspierają nas Galeria 16 Lipiec 2020
Nawigacja
Statut
Sprawozdania
Kontakt
RODO
Dołącz do nas
Mapa dojazdu
Do pobrania
Informacje dla rodziców
Media o nas
Przydatne linki
Polecamy

Siemianowice
Mają Serce
- fotorelacja

Siemianowice
Mają Serce
– koncert
charytatywny
w SCK-Bytków

Licytacje podczas koncertu „Siemianowice Mają Serce”

Audycja radiowa
o naszym Stowarzyszeniu

LODOŁAMACZ
w mediach!

Nakręć się na pomoc!
Zbiórka nakrętek organizowana przez LODOŁAMACZ!

TABLICA OGŁOSZEŃ
Wymiana i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Talent bez ograniczeń


Łatwiej zapamiętać nazwisko zwycięzcy, ale czy pamiętamy, kto zajął drugie miejsce w ósmej edycji programu "Mam talent"? To artysta, który zachwycił publiczność i jury swoim głosem. Na przesłuchaniu wykonał piosenkę z repertuaru Czesława Niemena "Jednego serca", w półfinale pięknie zaśpiewał "Sen o Victorii" z repertuaru Dżemu, a w finale wyśpiewał sobie drugie miejsce, tuż po pięknym podniebnym tańcu Aleksandry Kiedrowicz. 23-letni Kamil Czeszel jest utalentowanym młodym wokalistą, który szerszej publiczności dał się poznać w wakacyjnym Przystanku Woodstock. Artysta wziął udział w projekcie "Flower Power", w którym najpopularniejsze piosenki epoki dzieci kwiatów przypomniała Ania Rusowicz. Wokalistka zaprosiła do udziału w koncercie wielu gości, a jednym z nich był właśnie Kamil. Ania uważa, że Kamil jest odkryciem Woodstocku, ale też jej własnym, a poznała go na festiwalu "Integracja malowana dźwiękiem" w Bochni. Kamil śpiewa już od kilku lat, a na przeglądy muzyczne jeździ z mamą, siostrą i bratem.

Jeśli widzieliście któryś z występów Kamila, to wiecie, że jest artystą niepełnosprawnym, ale nie jest to dla niego przeszkodą w występowaniu na scenie i dzieleniu się talentem z innymi. Jeszcze rok temu wokalista nie był w stanie samodzielnie chodzić. Dziś Kamil bierze udział w festiwalach i konkursach piosenki, także dla osób niepełnosprawnych, zgarniając nagrody i wyróżnienia. Na koncie ma występy z m.in. Krystyną Prońko, Arturem Gadowskim, Eweliną Flintą i Piotrem Cugowskim. W latach 2011-2013 był stypendystą prezydenta miasta Torunia, skąd pochodzi.

Przybliżamy Jego sylwetkę, bo Kamil jest osobą, która udowadnia, że talent nie zna ograniczeń. Jego piękny występ i odwaga pokazują, że są bariery, które pokonać możemy tylko my sami, przełamując własne lęki i obawy. Kamil zmierzył się z nimi i zwyciężył. Drugie miejsce w telewizyjnym konkursie talentów to ogromny sukces, dołączamy serdeczne gratulacje i życzenia rozwijania talentu. Kamilu, czekamy na płytę!

 

 3 grudnia przypada Dzień Osób Niepełnosprawnych, a 5 grudnia - Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, z tej okazji wszystkim naszym podopiecznym życzymy, by nigdy nie tracili ducha, naszym nieocenionym wolontariuszom i darczyńcom - serdecznie dziękujemy za piękne odruchy serca, a wszystkim Państwu dedykujemy motto życiowe Kamila: "Dawać innym radość swoim śpiewem i nigdy nie poddawać się mimo niepowodzeń"!

 

AEA, JK

 

Nasze motto

Przełamujemy lody ludzkich sercKalendarium

Solenizantom składamy serdeczne życzenia imieninowe!

Cytat dnia

Nasze imprezy

Turnieje Bowlingowe

Koncert dla LODOŁAMACZA

Kapele Serc


Koncert dla Sandry


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie