Start O nas OPP Patronat Wspierają nas Galeria 04 Lipiec 2020
Nawigacja
Statut
Sprawozdania
Kontakt
RODO
Dołącz do nas
Mapa dojazdu
Do pobrania
Informacje dla rodziców
Media o nas
Przydatne linki
Polecamy

Siemianowice
Mają Serce
- fotorelacja

Siemianowice
Mają Serce
– koncert
charytatywny
w SCK-Bytków

Licytacje podczas koncertu „Siemianowice Mają Serce”

Audycja radiowa
o naszym Stowarzyszeniu

LODOŁAMACZ
w mediach!

Nakręć się na pomoc!
Zbiórka nakrętek organizowana przez LODOŁAMACZ!

TABLICA OGŁOSZEŃ
Wymiana i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Festyn z SCK i MMJ - rodzinnie i z sercem
 
Na rodzinnym pikniku z SCK i firmą MMJ każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Młodsze dzieci wielokrotnie ustawiały się w kolejce do dmuchańców i za każdym razem świetnie się bawiły. Na ich twarzach, oprócz uśmiechów, pojawiały się ulotne, lecz prawdziwe dzieła sztuki - efekt pracy wolontariuszek z II LO - artystek od malowania twarzy. Starsze dzieci chętnie uczestniczyły w tanecznych animacjach.
 
 

  
 
 
 
Młodzież - młodsza i starsza - podziwiała strażaków w akcji gaśniczej, siemianowickich woprowców w pokazie pierwszej pomocy, wspaniałe motocykle (oraz motocyklistki i motocyklistów), a także samochody nie-do-poznania, czyli wozy tuningowane.
 
 
 
 

 
Wszyscy, bez podziałów wiekowych, chętnie słuchali i oglądali występy sekcji SCK: Zespołu Pieśni i Tańca Siemianowice, Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca Siemianowice, wokalistów ze studium wokalnego SCK, Zespołu Kleks i wokalistów z MDK JORDAN; zespołów: Entliczek, Biedroneczki, Groszki, Abstrakcja, Flesz Junior, Flesz, Revolution, Euforia; Zespołu Dobre Duszki z Trzynastki (SP 13) i Zespołu Małe Siemianowice z Czwórki (ZS nr 4). Goście mogli się też do woli częstować popcornem i watą cukrową na stoisku obsługiwanym przez cierpliwe i uśmiechnięte wolontariuszki z Matei. Około 19.00 przeprowadzono brawurową licytację, w której wzięło udział wielu gości festynu, a ostatni przedmiot, koszulkę z autografem Roda Stewarta, wylicytowała zespołowo, zaprawiona w pomaganiu, drużyna matejkowskich wolontariuszy.
 

Po licytacji zagrały zespoły: Elise, Albo i nie, Absolvenci i Droga Ewakuacyjna, a jeszcze później, kiedy najmłodsi poszli już spać, scena zadrżała od muzyki zespołu Oberschlesien, a całe Siemianowice - od pokazu pirotechnicznego. Siemianowiczanie i ich Goście po raz kolejny okazali wielkie serca podopiecznym LODOŁAMACZA, uczniom siemianowickiego Zespołu Szkół Integracyjnych. Dziękujemy!

Serdecznie podziękowania kierujemy do wszystkich uczestników pikniku:
  • Artystów – za wielkie serca i fantastyczne występy   
  • Darczyńców Stowarzyszenia i Gości pikniku – za wsparcie, podarowane na licytację przedmioty i wszystkie wpłacone datki na rzecz naszych podopiecznych
  • Gospodarzy imprezy – firmy MMJ i Siemianowickiego Centrum Kultury - za kompetentne poprowadzenie festynu i dedykowanie licytacji podopiecznym Stowarzyszenia LODOŁAMACZ
  • Nauczycieli i Wolontariuszy z II LO im. Jana Matejki – za pełne zaangażowanie, ogromną pomoc i fantastyczną pracę zespołową!

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej fotogalerii

 

JK, AEA ; fot. AEA (ost. zdj. GP)

 

Nasze motto

Przełamujemy lody ludzkich sercKalendarium

Solenizantom składamy serdeczne życzenia imieninowe!

Cytat dnia

Nasze imprezy

Turnieje Bowlingowe

Koncert dla LODOŁAMACZA

Kapele Serc


Koncert dla Sandry


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie