Start O nas OPP Patronat Wspierają nas Galeria 04 Lipiec 2020
Nawigacja
Statut
Sprawozdania
Kontakt
RODO
Dołącz do nas
Mapa dojazdu
Do pobrania
Informacje dla rodziców
Media o nas
Przydatne linki
Polecamy

Siemianowice
Mają Serce
- fotorelacja

Siemianowice
Mają Serce
– koncert
charytatywny
w SCK-Bytków

Licytacje podczas koncertu „Siemianowice Mają Serce”

Audycja radiowa
o naszym Stowarzyszeniu

LODOŁAMACZ
w mediach!

Nakręć się na pomoc!
Zbiórka nakrętek organizowana przez LODOŁAMACZ!

TABLICA OGŁOSZEŃ
Wymiana i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Śniadanie Daje Moc – szkolna akcja nie tylko dla głodomorów

 

9 listopada 2016 roku w Zespole Szkół Integracyjnych w Siemianowicach Śląskich została zorganizowana akcja ŚNIADANIE DAJE MOC. Uczestnikami konkursu byli przedstawiciele całej społeczności szkolnej. Główną ideą konkursu było promowanie najważniejszego posiłku w ciągu dnia – ŚNIADANIA! Śniadania, które jest nie tylko zdrowe, ale też smaczne. Ocenie podlegała estetyka wykonania posiłku i jego przedstawienie, zabezpieczenie rąk i głowy oraz ubrań, wartość odżywcza posiłku, przygotowanie informacji o wartości  odżywczej jajka.

Uczniowie wywiązali się z tego zadania profesjonalnie, zaopatrując się oprócz narzędzi i produktów spożywczych, w rękawiczki, czepki a nawet czapki kucharskie.

Wszystkie drużyny  z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały swoje kulinarne dzieła (bo rzeczywiście, niektóre formy śniadaniowych potraw wyglądały bardzo artystycznie), dbając o estetykę i detale.Zwycięzcami zostali:


w Szkole Podstawowej:

I miejsce-4b
II miejsce-6b
III miejsce-6aw Gimnazjum:

I miejsce-1bg
II miejsce-2bg
III miejsce-1ag

 
Wszystkim uczestnikom gratulujemy zapału i inwencji twórczej. Uczestnicy zostali nagrodzeni dzięki naszym ofiarnym sponsorom. Szczególne podziękowania należą się: Sanepidowi z Katowic i jej przedstawicielce p. Brygidzie Piątek, p. Teresie Golbie, p. Marioli Widyńskiej, p. Gabrieli Pietrzak, p. Bernadecie Zwolennik, p. Joannie Końskiej, p. Annie Babij, p. Annie Banaś, Tomkowi i Mateuszowi z 1a gimnazjum. To dzięki tym osobom mogliśmy zorganizować nasz tegoroczny konkurs. Gościem specjalnym była Pani Dyrektor Grażyna Okaj.


W całej szkole pachniało później szczypiorkiem i rzodkiewką, więc mamy nadzieję, że zdrowe śniadania będą częściej gościć w porze śniadaniowej w naszej szkole. A ponieważ zabawa była przednia, wszyscy chętnie powtórzymy to śniadaniowe szaleństwo w przyszłym roku.

GP

 Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w galerii LODOŁAMACZA

Nasze motto

Przełamujemy lody ludzkich sercKalendarium

Solenizantom składamy serdeczne życzenia imieninowe!

Cytat dnia

Nasze imprezy

Turnieje Bowlingowe

Koncert dla LODOŁAMACZA

Kapele Serc


Koncert dla Sandry


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie