Start O nas OPP Patronat Wspierają nas Galeria 06 Lipiec 2020
Nawigacja
Statut
Sprawozdania
Kontakt
RODO
Dołącz do nas
Mapa dojazdu
Do pobrania
Informacje dla rodziców
Media o nas
Przydatne linki
Polecamy

Siemianowice
Mają Serce
- fotorelacja

Siemianowice
Mają Serce
– koncert
charytatywny
w SCK-Bytków

Licytacje podczas koncertu „Siemianowice Mają Serce”

Audycja radiowa
o naszym Stowarzyszeniu

LODOŁAMACZ
w mediach!

Nakręć się na pomoc!
Zbiórka nakrętek organizowana przez LODOŁAMACZ!

TABLICA OGŁOSZEŃ
Wymiana i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

LODOŁAMACZ na I Śląskim Pikniku Integracyjnym


I Śląski Piknik Integracyjny przeszedł do historii. Było deszczowo, romantycznie i wesoło, jednym słowem, nikt się nie nudził. A wspomnienia - sami zobaczcie...

8 czerwca 2011 r. uczestniczyliśmy w I Śląskim Pikniku Integracyjnym dla Osób Niepełnosprawnych w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie. Organizatorem pikniku był Urząd Marszałkowski w Katowicach, na imprezie nie zabrakło więc ważnych gości. Obecni byli między innymi: Adam Matusiewicz - Marszałek Województwa Śląskiego, Arkadiusz Godlewski - Prezes Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku SA w Chorzowie i Jolanta Kopiec – Dyrektor Śląskiego Ogrodu Zoologicznego.

Pogoda, niestety, nie była dla nas zbyt łaskawa. Wiele razy deszcz obficie lał się z nieba, które jednak czasem się wypogadzało. Tak było między innymi w czasie naszego występu artystycznego, który specjalnie na tę okazję przygotowali uczniowie ZSI pod reżyserską opieką Pani Anny Kubicy. Było romantycznie, jak wtedy, gdy nasz piękny książę na kolanach wręczył różę księżniczce. Ale było też wesoło i rozrywkowo, szczególnie przy Makarenie, wytańczonej przez naszych tancerzy czy Szansie, wyśpiewanej przez Dodę. O świetnej atmosferze naszego występu, a także całej imprezy świadczy fakt, że cała publiczność zgromadzona przy scenie dała się porwać do wspólnej zabawy.

Goście bawili się również przy grach, zabawach i pokazach łuczniczych, oglądali tresurę psów, próbowali hipoterapii, podziwiali prezentacje wyrobów Zakładów Aktywności Zawodowej czy Warsztatów Terapii Zajęciowej z terenu województwa śląskiego.

Wielkie wrażenie na wszystkich uczestnikach pikniku wywarł nasz statek. Lodołamacz trwał dzielnie na stanowisku mimo sztormu i wyróżniał się spośród innych ekspozycji wspaniałą sylwetką. Był symbolicznym przypomnieniem naszego motta: Przełamujemy lody ludzkich serc.

 


I Piknik Integracyjny, który był także naszym pierwszym piknikiem zaliczamy do naprawdę udanych i już teraz świetnie go wspominamy. Serdecznie dziękujemy Panu Jurkowi Fielkowi za skonstruowanie i zbudowanie lodołamacza, a także pomoc w jego zmontowaniu w Rosarium. Panu Andrzejowi Morylowi składamy podziękowania za użyczenie przyczepki, na której statek dotarł na miejsce, a wszystkich zapraszamy do oglądania zdjęć w naszej galerii.


Nasze motto

Przełamujemy lody ludzkich sercKalendarium

Solenizantom składamy serdeczne życzenia imieninowe!

Cytat dnia

Nasze imprezy

Turnieje Bowlingowe

Koncert dla LODOŁAMACZA

Kapele Serc


Koncert dla Sandry


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie