Start O nas OPP Patronat Wspierają nas Galeria 02 Lipiec 2020
Nawigacja
Statut
Sprawozdania
Kontakt
RODO
Dołącz do nas
Mapa dojazdu
Do pobrania
Informacje dla rodziców
Media o nas
Przydatne linki
Polecamy

Siemianowice
Mają Serce
- fotorelacja

Siemianowice
Mają Serce
– koncert
charytatywny
w SCK-Bytków

Licytacje podczas koncertu „Siemianowice Mają Serce”

Audycja radiowa
o naszym Stowarzyszeniu

LODOŁAMACZ
w mediach!

Nakręć się na pomoc!
Zbiórka nakrętek organizowana przez LODOŁAMACZ!

TABLICA OGŁOSZEŃ
Wymiana i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

LODOŁAMACZ i Zespół Szkół Integracyjnych na Dniach Siemianowic


 W XXIX Dni Siemianowic zaangażowaliśmy się całym sercem. I to było widać. Nasze stanowisko było zauważalne z daleka. Do portu Siemianowice zawinął prawdziwy lodołamacz, wolontariuszki prowadziły zbiórkę na rzecz Martyny, a nasz żur udał się wyśmienicie. Zajęliśmy 3. miejsce w VII Światowym Konkursie Gotowania Śląskiego Żuru. To wielka sprawa, bo konkurencja też nie próżnowała. Było naprawdę pysznie!

Spory sukces odniosła nasza akcja pomocy dla Martyny. Prowadzący imprezę zlicytowali podarowane nam cenne przedmioty, m. in. piłkę i kalendarz z autografami piłkarzy Ruchu, zdjęcie z autografem Pawła Małaszyńskiego i wejściówkę do izby celnej. W zbiórce bardzo pomogły nam wolontariuszki ze szkoły Meritum, które posiadają już doświadczenie w prowadzeniu takich akcji.

Mieliśmy atrakcje dla najmłodszych. Wielkim zainteresowaniem wśród dzieci cieszyło się nasze stanowisko składania figur z papieru (origami) oraz tworzenia ozdób z filcu. Prawdziwymi mistrzami okazali się wolontariusze z naszego gimnazjum: Małgosia, Wiola i Dawid.

Pokazaliśmy się również na rynku bytkowskim. Występ uczniów Zespołu Szkół Integracyjnych był zauważony i doceniony przez organizatorów i publiczność. Nasi uczniowie świetnie zaprezentowali się w rozrywkowym, bardzo urozmaiconym repertuarze, tańczyli i śpiewali: Szkolny rock 'n' roll, przebój Jožin z bažin, Makarenę. Był też fragment Gwiezdnych wojen po śląsku i rewelacyjny Monolog Badyla. Wszystkim artystom dziękujemy za świetny występ, a Pani Ani za jego doskonałe przygotowanie.

Za wielkie zaangażowanie podziękowania należą się też ekipie, która ugotowała konkursowy żur, Paniom: Ewie, Aleksandrze i Gabrieli. Pani Ani – dzięki za zdjęcia (Pani Gabrysi również) i efektywną logistykę, Panu Jurkowi – za zmontowanie statku, Pani Basi – za bycie w wielu miejscach jednocześnie i czuwanie nad całością. Panu Andrzejowi składamy podziękowania za pomoc w dowiezieniu naszego statku pod ratusz. Dziękujemy wolontariuszkom: Kasi, Monice i Darii za ofiarną pracę. Wyrażamy uznanie i wdzięczność prowadzącym imprezę, Panom: Remigiuszowi Rączce i Markowi Biesiadnemu - za życzliwość i skuteczność w prowadzeniu licytacji. Wszystkie osoby zaangażowane w akcję Dni Siemianowic udowodniły, że są prawdziwymi lodołamaczami, które potrafią łamać nawet najtwardsze lody ludzkich serc.

Zapraszamy wszystkich do naszej galerii na pięknych wspomnień czar.


Dyplom za zajęcie 3. miejsca w 7. Światowym Konkursie Gotowania Śląskiego ŻuruWięcej o wydarzeniu:

 

Nasze motto

Przełamujemy lody ludzkich sercKalendarium

Solenizantom składamy serdeczne życzenia imieninowe!

Cytat dnia

Nasze imprezy

Turnieje Bowlingowe

Koncert dla LODOŁAMACZA

Kapele Serc


Koncert dla Sandry


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie