Start O nas OPP Patronat Wspierają nas Galeria 18 Czerwiec 2021
Nawigacja
Statut
Sprawozdania
Kontakt
RODO
Dołącz do nas
Mapa dojazdu
Do pobrania
Informacje dla rodziców
Media o nas
Przydatne linki
Polecamy

Siemianowice
Mają Serce
- fotorelacja

Siemianowice
Mają Serce
– koncert
charytatywny
w SCK-Bytków

Licytacje podczas koncertu „Siemianowice Mają Serce”

Audycja radiowa
o naszym Stowarzyszeniu

LODOŁAMACZ
w mediach!

Nakręć się na pomoc!
Zbiórka nakrętek organizowana przez LODOŁAMACZ!

TABLICA OGŁOSZEŃ
Wymiana i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Zdobyliśmy 7 medali na I Mini Olimpiadzie Integracyjnej w Pogwizdowie!


1 października 2011 roku w Pogwizdowie nasi podopieczni uczestniczyli w I Mini Olimpiadzie Integracyjnej dla Osób Niepełnosprawnych i Sprawnych. Organizatorem imprezy było katowickie Stowarzyszenie Niepełnosprawni Sprawni.

Uczestnicy brali udział w wielu dyscyplinach sportowych, m.in. w rzucie oszczepem,  pchnięciu kulą, biegu na 100 m, rzucie do celu, podnoszeniu sztangi. Wszyscy dzielnie walczyli o nagradzane medalami i pucharami miejsca. Nasi podopieczni zdobyli ich aż siedem. Zwycięzcy zawodnicy to: Nikola Poskier, Dominik Poskier, Rafał Wypiór, Marcin Wypiór, Rafał Schmidt, Sandra Śliwa, Martyna Adamczewska. Wszystkim gratulujemy odwagi i wytrwałości!

 
 

 Dzień zawodów okazał się świetną okazją nie tylko do zmagań sportowych, ale też do wspaniałego doświadczenia integracji. Wśród wielu wrażeń mieliśmy przyjemność zobaczyć pokazy taneczne mażoretek Tęcza, aktualnego mistrza Polski, popisów wokalnych zaproszonych gości, w tym Marka Mazika, prezesa Stowarzyszenia Niepełnosprawni Sprawni. Uczestniczyliśmy w zawodach rugby i pokazie kulturystycznym Mariusza Kupczaka, wielokrotnego mistrza kulturystyki osób niepełnosprawnych. Przyglądaliśmy się temu, jak powstają prace malarskie Stanisława Kmiecika, artysty malującego ustami i nogami. Imprezom towarzyszyły popisy Orkiestry Dętej KWK Anna.

Ten dzień na długo pozostanie w naszych sercach. Mini Olimpiada jest dowodem na to, że wszyscy, niepełnosprawni i sprawni, mogą osiągać sukcesy, bo sukces to nic innego jak zwycięska walka z własnymi ograniczeniami, które przecież wszyscy mamy.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i wspaniale zorganizowaną imprezę Stowarzyszeniu Niepełnosprawni Sprawni, a także Paniom: Barbarze Stadnik, Justynie Wróbel, Gabrieli Pietrzak i Annie Chlebek za wspaniałą opiekę nad dziećmi.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z Pogwizdowa w naszej galerii oraz na stronie Stowarzyszenia Niepełnosprawni Sprawni.

Nasze motto

Przełamujemy lody ludzkich sercKalendarium

Solenizantom składamy serdeczne życzenia imieninowe!

Cytat dnia

Nasze imprezy

Turnieje Bowlingowe

Koncert dla LODOŁAMACZA

Kapele Serc


Koncert dla Sandry


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie