Start O nas OPP Patronat Wspierają nas Galeria 06 Lipiec 2020
Nawigacja
Statut
Sprawozdania
Kontakt
RODO
Dołącz do nas
Mapa dojazdu
Do pobrania
Informacje dla rodziców
Media o nas
Przydatne linki
Polecamy

Siemianowice
Mają Serce
- fotorelacja

Siemianowice
Mają Serce
– koncert
charytatywny
w SCK-Bytków

Licytacje podczas koncertu „Siemianowice Mają Serce”

Audycja radiowa
o naszym Stowarzyszeniu

LODOŁAMACZ
w mediach!

Nakręć się na pomoc!
Zbiórka nakrętek organizowana przez LODOŁAMACZ!

TABLICA OGŁOSZEŃ
Wymiana i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Wspieramy AZYL NADZIEI

Wspieramy Azyl Nadziei
Zbliża się zima, o tej porze roku szczególnie ciepło myślimy o stworzeniach, które nie mają domu. Nawiązała z nami kontakt wolontariuszka z opolskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. To miejsce nazywa się Azyl Nadziei. Zwierzęta znajdują tam schronienie i pożywienie dzięki swoim opiekunom, wspaniałym ludziom, którym bliski jest los naszych "mniejszych braci". Są rzeczy potrzebne w dużych ilościach, o które proszą opiekunowie zwierząt, bo wciąż ich brakuje. Dla nas są często zbędne, ale zwierzętom, zwłaszcza w zimie, ratują życie. Chodzi o stare ręczniki, ale też wszystkie bezużyteczne ubrania, koce, materiały, zasłony, również te przetarte, które nie nadają się już do użytku. Tym razem pomóc może naprawdę każdy, bo też każdy ma takie rzeczy w domu. A że zbliża się czas świątecznych porządków, z pewnością u wielu z Was się znajdą. W żadnym razie nie wyrzucajcie ich, lecz przynieście do szkoły! Można je zostawiać w bibliotece szkolnej lub świetlicy. Tam także możecie przynieść jedzenie dla zwierząt.

Akcji patronuje Dyrekcja ZSI oraz Stowarzyszenie LODOŁAMACZ. Zaangażował się w nią także samorząd uczniowski. Towarzyszyć jej będzie konkurs plastyczny. W bibliotece lub świetlicy można wykonać rysunek wymarzonego zwierzaka. Jeśli ktoś nie ma jeszcze takiego marzenia, zapraszamy na stronę Fundacji Azyl Nadziei. Na pewno zakochacie się w pyszczku któregoś kociaka lub psiaka.

Ze zbiórką i konkursem startujemy 19 listopada, a koniec zaplanowany jest na 30 listopada. Akcję zamknie przekazanie zbiórki Fundacji i ogłoszenie wyników konkursu.

Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę i podarujmy im nasze ciepło!

Więcej informacji tutaj:

 

 

JK, AEA

 

Nasze motto

Przełamujemy lody ludzkich sercKalendarium

Solenizantom składamy serdeczne życzenia imieninowe!

Cytat dnia

Nasze imprezy

Turnieje Bowlingowe

Koncert dla LODOŁAMACZA

Kapele Serc


Koncert dla Sandry


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie