Start O nas OPP Patronat Wspierają nas Galeria 17 Grudzień 2017
Boże Narodzenie


Karteczka świąteczna od LODOŁAMACZA

Nawigacja
Statut
Sprawozdania
Kontakt
Dołącz do nas
Mapa dojazdu
Do pobrania
Informacje dla rodziców
Media o nas
Przydatne linki
Polecamy

Siemianowice
Mają Serce
- fotorelacja

Siemianowice
Mają Serce
– koncert
charytatywny
w SCK-Bytków

Licytacje podczas koncertu „Siemianowice Mają Serce”

Audycja radiowa
o naszym Stowarzyszeniu

LODOŁAMACZ
w mediach!

Nakręć się na pomoc!
Zbiórka nakrętek organizowana przez LODOŁAMACZ!

TABLICA OGŁOSZEŃ
Wymiana i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Komunikat


 
Stowarzyszenie LODOŁAMACZ zaprasza na zebranie, które odbędzie się w czwartek, 2 lutego, o godzinie 15.00 w Zespole Szkół Integracyjnych w Siemianowicach Śląskich.
Grudniowe życzenia3 grudnia
przypada Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Do obchodów przyłączyliśmy się naszym udziałem w akcji charytatywnej "Wygrajmy zdrowie dla Kacperka". Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Dyli, która przekazała na aukcję charytatywną prace dzieci wykonane na lekcji plastyki. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję dzieciom za to, że przygotowały prace artystyczne na tę aukcję, a Dawidowi Stadnikowi - za poprowadzenie warsztatów origami podczas imprezy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia charytatywnego "Wygrajmy zdrowie dla Kacperka" w galerii LODOŁAMACZA oraz fotoreprtażu CINiBA

Składamy serdeczne życzenia Wszystkim tym, którzy zawsze są gotowi dzielić się sercem z innymi. 5 grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Wolontariusza
 

Wszystkim wolontariuszom życzymy nieustającej satysfakcji z czasu spędzanego z innymi i dla innych.  

Wszystkiego dobrego! 

 

 

Wygrajmy zdrowie dla Kacperka!


3 grudnia 2016 r., w sobotę o godzinie 16:00
serdecznie zapraszamy do CINiBA na wyjątkowe wydarzenie charytatywne pt.
Wygrajmy zdrowie dla Kacperka!
 

Czytaj więcej

 

Piąty raz byliśmy na Paraspartakiadzie w Dąbrowie Górniczej

 

Ciepło olipmijskiego ognia, dreszcz sportowych emocji i wielka chęć bycia lepszym od wczorajszego siebie to uczucia, które towarzyszyły uczestnikom XVII Paraspartakiady Śląska i Zagłębia. Jak co roku, przywieźliśmy oczywiście puchary i medale - tym razem medal srebrny i brązowy wywalczyły Julia Kuć i Klaudia Wieczorek w konkurencji: rzuty do celu.

 

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom imprezy, dziękujemy organizatorom: V LO z Dąbrowy Górniczej, Stowarzyszeniu Neuron oraz Duszpasterstwu Osób Niepełnosprawnych Diecezji Sosnowieckiej. Dziękujemy również opiekunom z ZSI w Siemianowicach!

 Czytaj więcej

 

JK, fot. AR-B

Dzięki Państwa ofiarności zmodernizowaliśmy bibliotekę ZSI

 

Stowarzyszenie LODOŁAMACZ przeznaczyło w tym roku środki uzyskane z odpisu jednego procenta podatku od osób fizycznych na remont Biblioteki Zespołu Szkół Integracyjnych. Była to kwota 8581,83 zł.

Cieszymy się, że biblioteka w szkole integracyjnej, pod której patronatem działa LODOŁAMACZ, ma nową podłogę i odmalowane ściany. Dzięki modernizacji udało się też uzyskać więcej miejsca i teraz swobodniej mogą się tu przemieszczeć uczniowie poruszający się na wózkach.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, dzięki którym biblioteka, z której korzystają nasi podopieczni, mogła odzyskać swój blask!

 

Załoga LODOŁAMACZA

 

Śniadanie Daje Moc – szkolna akcja nie tylko dla głodomorów

 

9 listopada 2016 roku w Zespole Szkół Integracyjnych w Siemianowicach Śląskich została zorganizowana akcja ŚNIADANIE DAJE MOC. Uczestnikami konkursu byli przedstawiciele całej społeczności szkolnej. Główną ideą konkursu było promowanie najważniejszego posiłku w ciągu dnia – ŚNIADANIA! Śniadania, które jest nie tylko zdrowe, ale też smaczne. Ocenie podlegała estetyka wykonania posiłku i jego przedstawienie, zabezpieczenie rąk i głowy oraz ubrań, wartość odżywcza posiłku, przygotowanie informacji o wartości  odżywczej jajka.

Uczniowie wywiązali się z tego zadania profesjonalnie, zaopatrując się oprócz narzędzi i produktów spożywczych, w rękawiczki, czepki a nawet czapki kucharskie.

Wszystkie drużyny  z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały swoje kulinarne dzieła (bo rzeczywiście, niektóre formy śniadaniowych potraw wyglądały bardzo artystycznie), dbając o estetykę i detale... 

 Czytaj więcej

Komunikat


 
Stowarzyszenie LODOŁAMACZ zaprasza na zebranie, które odbędzie się w czwartek, 17 listopada, o godzinie 15.30 w Zespole Szkół Integracyjnych w Siemianowicach Śląskich.
Apelujemy o włączenie się w akcję pomocy dla Kacperka!

Czytaj więcej

 

Posypały się medale!

 

Rekord z Londynu został pobity! Mamy aż 39 medali! Gratulujemy Wszystkim Sportowcom, w szczególności POLSKIEJ REPREZENTACJI! Za cztery lata kolejna paraolimpiada, w Tokio. Piękne są wyniki naszych sportowców, a jak Wasze przygotowania do naszej lokalnej Paraolimpiady? Mrugnięcie 

Czytaj więcej

Letnie Igrzyska Paraolimpijskie w Rio de Janeiro 2016

 

 

Do Brazylii na Paraolimpiadę (7-18 września) poleciało 91 niepełnosprawnych sportowców z Polski. Najwięcej lekkoatletów (31), ale silną reprezentację stanowią także tenisiści stołowi (13), na miejscu są też szermierze na wózkach (9), kolarze (8) i pływacy (8)...

 Czytaj więcej

AEA

 

Witamy po wakacjach!

 

 Serdecznie zapraszamy osoby, instytucje oraz stowarzyszenia i fundacje do podjęcia z nami współpracy celem niesienia pomocy naszym podopiecznym: dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej oraz ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. 

 

Załoga LODOŁAMACZA

 

Strona 3 z 22 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Nasze motto

Przełamujemy lody ludzkich sercKalendarium

Solenizantom składamy serdeczne życzenia imieninowe!

Cytat dnia

Nasze imprezy

Turnieje Bowlingowe

Koncert dla LODOŁAMACZA

Kapele Serc


Koncert dla Sandry


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie