Start O nas OPP Patronat Wspierają nas Galeria 21 Marzec 2018
Nawigacja
Statut
Sprawozdania
Kontakt
Dołącz do nas
Mapa dojazdu
Do pobrania
Informacje dla rodziców
Media o nas
Przydatne linki
Polecamy

Siemianowice
Mają Serce
- fotorelacja

Siemianowice
Mają Serce
– koncert
charytatywny
w SCK-Bytków

Licytacje podczas koncertu „Siemianowice Mają Serce”

Audycja radiowa
o naszym Stowarzyszeniu

LODOŁAMACZ
w mediach!

Nakręć się na pomoc!
Zbiórka nakrętek organizowana przez LODOŁAMACZ!

TABLICA OGŁOSZEŃ
Wymiana i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Pomoc dla MartynyMartynka jest uczennicą trzeciej klasy gimnazjum w Zespole Szkół Integracyjnych w Siemianowicach. Jest niepełnosprawna ruchowo, porusza się na wózku inwalidzkim. Jej długi pobyt w szpitalu oraz rekonwalescencja znacznie nadwyrężyły skromny budżet domowy...

 

JK, AEA

 

Będzie klasa integracyjna w szkole średniej!


7 lutego br. przedstawiciele Stowarzyszenia LODOŁAMACZ spotkali się z Wiceprezydentem Siemianowic, Panem Henrykiem Ptasznikiem.
Otrzymaliśmy zapewnienie, że od września 2011 roku, czyli od przyszłego roku szkolnego w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Matejki ruszy pierwszy w naszym mieście oddział integracyjny w szkole średniej...

 

BS, JK, AEA

 

Konkurs LODOŁAMACZA rozstrzygniętyZakończył się pierwszy semestr, oceny już wystawione, mogliśmy zatem rozstrzygnąć konkurs LODOŁAMACZA. Przypominamy, że kluczową rolę w werdykcie odegrała średnia ocen uzyskanych w semestrze zimowym oraz bardzo dobra ocena z plastyki.

 

 

AEA, JK, fot. AK

Na przystanek w pobliżu naszej szkoły musimy poczekaćInformowaliśmy Państwa, że podjęliśmy starania o dodatkowy przystanek autobusowy w pobliżu naszej szkoły. Otrzymaliśmy wiadomość z Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta o tym, że w 2012 roku rozpocznie się przebudowa ulicy Grabowej i wtedy UM rozważy przeniesienie przystanku na ulicę Lipową, w bezpośrednim sąsiedztwie naszej szkoły...

 

JK

 

Oświadczenie Stowarzyszenia

Stowarzyszenie „LODOŁAMACZ” oświadcza, że nie udziela innym podmiotom umocowania do działania w jego imieniu, a w szczególności do pozyskiwania środków finansowych i rzeczowych służących do realizacji celów statutowych Stowarzyszenia. Wszelkie akcje na rzecz Stowarzyszenia prowadzą osobiście jego członkowie w porozumieniu z Prezesem.
Twoje dziecko kończy szkołę? Zobacz listę szkół ponadgimnazjalnychZałączyliśmy wykaz szkół ponadgimnazjalnych z oddziałami integracyjnymi w województwie śląskim wraz z linkami do ich stron internetowych. Może tu wybierzesz szkołę dla Twojego dziecka?

 

JK, AEA

 

3 grudnia 2010 r. - Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych


3 grudnia
będzie obchodzony Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych.

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych
po raz pierwszy obchodzono w 1992 r. Dzień 3 grudnia jako takie właśnie święto został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych...

 

AEA

Konkurs LODOŁAMACZA


Stowarzyszenie LODOŁAMACZ
ogłasza KONKURS dla uczniów ZSI w Siemianowicach Śląskich o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

 

JK, AEA

 

Refleksje po wernisażu


5 listopada 2010 roku w chorzowskiej Galerii Spełnionych Marzeń odbyła się kolejna wystawa malarstwa olejnego autorstwa Mariana Rosika. Liczni goście mogli podziwiać wspaniałe pejzaże, portrety oraz martwą naturę przy dźwiękach klarnetu, a także wymieniać spostrzeżenia na temat wystawionych prac.

 

JK, AEA, fot. AK, GP, AR-B

 

 

 

Zaproszenie na wernisaż Mariana Rosika


Zapraszamy wszystkich na wernisaż Mariana Rosika – malarza niepełnosprawnego ruchowo. Wystawa odbędzie się 5 listopada 2010 roku w Chorzowie w Galerii Spełnionych Marzeń przy ul. Młodzieżowej 29 (na wprost AKS-u). Wstęp na wernisaż jest bezpłatny. Dokładnych informacji o wystawie udziela Agnieszka Kuczob - nauczyciel ZSI. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy!

Blog artysty znajduje się pod adresem internetowym dostępnym TUTAJ, a jego internetową galerię obrazów można odwiedzić wchodząc na stronę FOTOFORUM.

 

AEA

 

Staramy się o dodatkowy przystanek dla uczniów ZSI


Rozpoczęliśmy starania o stworzenie przystanku na trasie Plac Skargi – Plac Alfreda. Mamy nadzieję, że już wkrótce przy stacji CPN powstanie przystanek autobusowy linii o numerach 5 i 27, aby podróż do naszej szkoły była szybsza i bezpieczniejsza.

 

JK

 

Strona 22 z 23 << < 19 20 21 22 23 >
Nasze motto

Przełamujemy lody ludzkich sercKalendarium

Solenizantom składamy serdeczne życzenia imieninowe!

Cytat dnia

Nasze imprezy

Turnieje Bowlingowe

Koncert dla LODOŁAMACZA

Kapele Serc


Koncert dla Sandry


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie