Start O nas OPP Patronat Wspierają nas Galeria 02 Lipiec 2020
Nawigacja
Statut
Sprawozdania
Kontakt
RODO
Dołącz do nas
Mapa dojazdu
Do pobrania
Informacje dla rodziców
Media o nas
Przydatne linki
Polecamy

Siemianowice
Mają Serce
- fotorelacja

Siemianowice
Mają Serce
– koncert
charytatywny
w SCK-Bytków

Licytacje podczas koncertu „Siemianowice Mają Serce”

Audycja radiowa
o naszym Stowarzyszeniu

LODOŁAMACZ
w mediach!

Nakręć się na pomoc!
Zbiórka nakrętek organizowana przez LODOŁAMACZ!

TABLICA OGŁOSZEŃ
Wymiana i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Zmiany w serwisie


Dziękujemy wszystkim, którzy logowali się na naszej stronie przez miniony rok po to, by zagłosować w ankiecie na temat działalności organizacji pożytku publicznego. Wszyscy głosujący opowiedzieli się za tym, że takie organizacje są bardzo potrzebne. To utwierdza nas w przekonaniu o sensie naszych działań, a także o celowości promowania takich przedsięwzięć w przestrzeni internetowej.

Aktualnie na miejscu ankiety umieściliśmy blok z cytatami o dobroci i pomaganiu. Wierzymy, że mądre słowa będą wzmacniały motywację do aktywności na rzecz naszych podopiecznych.

Czekamy na propozycje cytatów ze strony internautów. Najciekawsze na pewno zostaną dołączone do naszego zbioru. Zgłoszenia można przesyłać na adres: redakcja.lodolamacz@gmail.com.

 

AEA

Informacja o zakupie dokonanym za środki z licytacji przeprowadzonej przez Stowarzyszenie LODOŁAMACZ w dniu 18. czerwca 2011 roku


Kwota uzyskana z licytacji tj. 310 zł z przeznaczeniem na tablicę interaktywną dla Zespołu Szkół Integracyjnych w Siemianowicach Śląskich nie stanowiła 100% jej ceny, dlatego pieniądze zostały przeznaczone na zakup akcesoriów potrzebnych przy obsłudze tablicy. Po konsultacji z dyrektorem szkoły, Panem Michałem Płonką, kupiona została multimedialna baza wiedzy przeznaczona dla uczniów gimnazjum o nazwie EduROM Gimnazjum pakiet dla klasy 3. Multimedialne programy z tego pakietu będą udostępniane na zajęciach szkolnych w ZSI.

Faktura za zakup programu EduROM Gimnazjum

Warsztaty plastyczne i teatralne


Pani Maria Morzonek ze Stowarzyszenia Niepełnosprawni Sprawni zaprasza podopiecznych Stowarzyszenia LODOŁAMACZ - wszystkich uczniów Zespołu Szkół Integracyjnych do udziału w sobotnich warsztatach.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci i młodzieży, ale także dla osób dorosłych. Uczestnicy będą podzieleni na grupy wiekowe. Warsztaty teatralne i plastyczne są prowadzone w przyjaznej atmosferze, często połączone ze sobą lub poszerzone o dodatkowe zajęcia np. z elementami śpiewu i tańca.

Zajęcia odbywają się co sobotę w godzinach od 12:00 do 16:00. Warsztaty są bezpłatne, trzeba tylko dojechać do Katowic na ul. Środkową 1. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Zobacz plakat
, zapoznaj się z programem warsztatów.

 

AEA, JK

 

Zapraszamy na zebranie


Stowarzyszenie LODOŁAMACZ zaprasza wszystkich działaczy i sympatyków na zebranie, które odbędzie się w poniedziałek, 24 października o godzinie 18.00 w Zespole Szkół Integracyjnych w Siemianowicach Śląskich.

 

Zdobyliśmy 7 medali na I Mini Olimpiadzie Integracyjnej w Pogwizdowie!


1 października 2011 roku w Pogwizdowie nasi podopieczni uczestniczyli w I Mini Olimpiadzie Integracyjnej dla Osób Niepełnosprawnych i Sprawnych. Organizatorem imprezy było katowickie Stowarzyszenie Niepełnosprawni Sprawni.

Uczestnicy brali udział w wielu dyscyplinach sportowych, m.in. w rzucie oszczepem,  pchnięciu kulą, biegu na 100 m, rzucie do celu, podnoszeniu sztangi. Wszyscy dzielnie walczyli o nagradzane medalami i pucharami miejsca. Nasi podopieczni zdobyli...

 

 JK, AEA, fot. GP

 

Konferencja „Wiem i nie boję się”W czwartek, 29 września Barbara Stadnik, Prezes Stowarzyszenia Lodołamacz uczestniczyła w konferencji Wiem i nie boję się. Konferencja była poświęcona edukacji zdrowotnej dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie.


Więcej o konferencji: 

Ogłoszenie wyników licytacji przeprowadzonej przez Stowarzyszenie Lodołamacz w dniu 18. czerwca 2011 roku


Ogłoszenie wyników licytacji przeprowadzonej w dniu 18. czerwca 2011 roku w Siemianowicach Śląskich na podstawie decyzji prezydenta miasta Siemianowice Śląskie nr 3/2011 z dnia 6. czerwca 2011 r. przeprowadzonej przez Stowarzyszenie Lodołamacz z siedzibą przy Zespole Szkół Integracyjnych w Siemianowicach z przeznaczeniem na zakup tablicy interaktywnej dla Zespołu Szkół Integracyjnych w Siemianowicach.

Ogłoszenie wyników zbiórki publicznej przeprowadzonej przez Stowarzyszenie Lodołamacz


Ogłoszenie wyników zbiórki publicznej przeprowadzonej przez Stowarzyszenie Lodołamacz z siedzibą przy Zespole Szkół Integracyjnych w Siemianowicach z przeznaczeniem na zakup środków niezbędnych w procesie leczenia i rehabilitacji oraz sprzętów dostosowujących najbliższe otoczenie do potrzeb osoby niepełnosprawnej dla Martyny Podolak uczennicy III klasy Gimnazjum nr 8 Integracyjnego w Siemianowicach Śląskich na podstawie decyzji Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie nr 1/2011 z dnia 22.04.2011 r.

I Mini Olimpiada Integracyjna dla Osób Niepełnosprawnych i Sprawnych


Otrzymaliśmy zaproszenie od Stowarzyszenia Niepełnosprawni Sprawni do udziału w I Mini Olimpiadzie Integracyjnej dla Osób Niepełnosprawnych i Sprawnych.

Olimpiada odbędzie się 1 października w Pogwizdowie. Oprócz rywalizacji sportowych dla uczestników Mini Olimpiady przygotowano wiele atrakcji muzycznych. Zapraszamy do zapoznania się z programem imprezy.

 

 

 

 

 

 

LODOŁAMACZ zbiera nakrętki

 Stowarzyszenie LODOŁAMACZ organizuje zbiórkę plastikowych nakrętek. Pojemnik na nakrętki znajduje się przy wejściu do Zespołu Szkół Integracyjnych przy ul. Lipowej 3.

Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na zakup materiałów do pracowni terapeutycznej, świetlicy i biblioteki szkolnej. Każda nakrętka się liczy. Nie wyrzucajcie nakrętek! Zbierajcie je, a później wrzućcie do naszego kosza.

Włączcie się do naszej zbiórki!

 

AEA

Dziękujemy za pomoc dla Martyny


Zakończyła się zbiórka na rzecz naszej uczennicy, Martyny. W imieniu Martyny oraz Jej Mamy serdecznie dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, które okazały serce i wyciągnęły pomocną dłoń. O zebranych środkach poinformujemy Państwa już wkrótce na naszej stronie internetowej.

Załoga LODOŁAMACZA

 

Strona 24 z 27 << < 21 22 23 24 25 26 27 >
Nasze motto

Przełamujemy lody ludzkich sercKalendarium

Solenizantom składamy serdeczne życzenia imieninowe!

Cytat dnia

Nasze imprezy

Turnieje Bowlingowe

Koncert dla LODOŁAMACZA

Kapele Serc


Koncert dla Sandry


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie