Start O nas OPP Patronat Wspierają nas Galeria 20 Styczeń 2021
Nawigacja
Statut
Sprawozdania
Kontakt
RODO
Dołącz do nas
Mapa dojazdu
Do pobrania
Informacje dla rodziców
Media o nas
Przydatne linki
Polecamy

Siemianowice
Mają Serce
- fotorelacja

Siemianowice
Mają Serce
– koncert
charytatywny
w SCK-Bytków

Licytacje podczas koncertu „Siemianowice Mają Serce”

Audycja radiowa
o naszym Stowarzyszeniu

LODOŁAMACZ
w mediach!

Nakręć się na pomoc!
Zbiórka nakrętek organizowana przez LODOŁAMACZ!

TABLICA OGŁOSZEŃ
Wymiana i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Na przystanek w pobliżu naszej szkoły musimy poczekaćInformowaliśmy Państwa, że podjęliśmy starania o dodatkowy przystanek autobusowy w pobliżu naszej szkoły. Otrzymaliśmy wiadomość z Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta o tym, że w 2012 roku rozpocznie się przebudowa ulicy Grabowej i wtedy UM rozważy przeniesienie przystanku na ulicę Lipową, w bezpośrednim sąsiedztwie naszej szkoły...

 

JK

 

Oświadczenie Stowarzyszenia


Stowarzyszenie „LODOŁAMACZ” oświadcza, że nie udziela innym podmiotom umocowania do działania w jego imieniu, a w szczególności do pozyskiwania środków finansowych i rzeczowych służących do realizacji celów statutowych Stowarzyszenia. Wszelkie akcje na rzecz Stowarzyszenia prowadzą osobiście jego członkowie w porozumieniu z Prezesem.

Twoje dziecko kończy szkołę? Zobacz listę szkół ponadgimnazjalnychZałączyliśmy wykaz szkół ponadgimnazjalnych z oddziałami integracyjnymi w województwie śląskim wraz z linkami do ich stron internetowych. Może tu wybierzesz szkołę dla Twojego dziecka?

 

JK, AEA

 

3 grudnia 2010 r. - Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych


3 grudnia
będzie obchodzony Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych.

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych
po raz pierwszy obchodzono w 1992 r. Dzień 3 grudnia jako takie właśnie święto został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych...

 

AEA

Konkurs LODOŁAMACZA


Stowarzyszenie LODOŁAMACZ
ogłasza KONKURS dla uczniów ZSI w Siemianowicach Śląskich o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

 

JK, AEA

 

Refleksje po wernisażu


5 listopada 2010 roku w chorzowskiej Galerii Spełnionych Marzeń odbyła się kolejna wystawa malarstwa olejnego autorstwa Mariana Rosika. Liczni goście mogli podziwiać wspaniałe pejzaże, portrety oraz martwą naturę przy dźwiękach klarnetu, a także wymieniać spostrzeżenia na temat wystawionych prac.

 

JK, AEA, fot. AK, GP, AR-B

 

 

 

Zaproszenie na wernisaż Mariana Rosika


Zapraszamy wszystkich na wernisaż Mariana Rosika – malarza niepełnosprawnego ruchowo. Wystawa odbędzie się 5 listopada 2010 roku w Chorzowie w Galerii Spełnionych Marzeń przy ul. Młodzieżowej 29 (na wprost AKS-u). Wstęp na wernisaż jest bezpłatny. Dokładnych informacji o wystawie udziela Agnieszka Kuczob - nauczyciel ZSI. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy!

Blog artysty znajduje się pod adresem internetowym dostępnym TUTAJ, a jego internetową galerię obrazów można odwiedzić wchodząc na stronę FOTOFORUM.

 

AEA

 

Staramy się o dodatkowy przystanek dla uczniów ZSI


Rozpoczęliśmy starania o stworzenie przystanku na trasie Plac Skargi – Plac Alfreda. Mamy nadzieję, że już wkrótce przy stacji CPN powstanie przystanek autobusowy linii o numerach 5 i 27, aby podróż do naszej szkoły była szybsza i bezpieczniejsza.

 

JK

 

Powstaje punkt wymiany sprzętu rehabilitacyjnego


Tworzymy w naszej szkole punkt wymiany sprzętu rehabilitacyjnego oraz wypożyczalnię sprzętu takiego jak: kule, kołnierze, poduszki odleżynowe itp.

Naszym  celem jest uruchomienie systemu pomocy dla osób czasowo lub przewlekle niepełnosprawnych ruchowo. Prosimy o oferty pomocy oraz zgłaszanie potrzeb w tym zakresie. Zbiórkę prowadzi Gabriela Pietrzak - nauczyciel ZSI.

Wszelkie informacje na temat wymiany sprzętu znajdują się na Tablicy Ogłoszeń LODOŁAMACZA.

 

JK, fot. GP

Internetowa Tablica Ogłoszeń


Uruchomiliśmy internetową TABLICĘ OGŁOSZEŃ.

Jeżeli chcielibyście Państwo podarować sprzęt rehabilitacyjny lub przekazać inny dar na rzecz dzieci niepełnosprawnych oraz ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, uprzejmie prosimy o kontakt ze Stowarzyszeniem LODOŁAMACZ...

 

AEA

 

ZaproszenieStowarzyszenie LODOŁAMACZ zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w środę, 15 września, o godz. 17.30 w Zespole Szkół Integracyjnych w Siemianowicach Śląskich.

Miejscem spotkania będzie stołówka szkolna. Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców i Nauczycieli, którym nie jest obojętny los naszych dzieci.

Pobierz plakat zaproszenia i zareklamuj to spotkanie wśród swoich znajomych:

Plakat pobierz [tutaj]

Zapoznaj się z miejscem spotkania [Zespół Szkół Integracyjnych]

 

 

Strona 27 z 28 << < 24 25 26 27 28 >
Nasze motto

Przełamujemy lody ludzkich sercKalendarium

Solenizantom składamy serdeczne życzenia imieninowe!

Cytat dnia

Nasze imprezy

Turnieje Bowlingowe

Koncert dla LODOŁAMACZA

Kapele Serc


Koncert dla Sandry


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie