Start O nas OPP Patronat Wspierają nas Galeria 06 Sierpień 2020
Nawigacja
Statut
Sprawozdania
Kontakt
RODO
Dołącz do nas
Mapa dojazdu
Do pobrania
Informacje dla rodziców
Media o nas
Przydatne linki
Polecamy

Siemianowice
Mają Serce
- fotorelacja

Siemianowice
Mają Serce
– koncert
charytatywny
w SCK-Bytków

Licytacje podczas koncertu „Siemianowice Mają Serce”

Audycja radiowa
o naszym Stowarzyszeniu

LODOŁAMACZ
w mediach!

Nakręć się na pomoc!
Zbiórka nakrętek organizowana przez LODOŁAMACZ!

TABLICA OGŁOSZEŃ
Wymiana i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Ogłoszenie wyniku zbiórki publicznej
 
Zakończyła się zbiórka publiczna nr 2016/1777/OR przeprowadzona na rzecz podopiecznych naszego Stowarzyszenia, uczniów Zespołu Szkół Integracyjnych w Siemianowicach Śląskich w czasie Pikniku Rodzinnego z SCK i MMJ.

W imieniu podopiecznych Lodołamacza oraz ich rodziców, opiekunów i nauczycieli serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, instytucjom i firmom, które okazały serce, wyciągając do dzieci pomocną dłoń.

Poniżej zamieszczamy ogłoszenie wyniku zbiórki publicznej, przeprowadzonej 21 maja 2016 roku.
 
Stowarzyszenie (z licytacji i kwesty) łącznie zebrało: 1673,75 zł. Powyższa kwota zostanie przeznaczona na dofinansowanie wypoczynku podopiecznych LODOŁAMACZA, uczniów Zespołu Szkół Integracyjnych.
 
 
Prezes Stowarzyszenia Lodołamacz
Barbara Stadnik
 
 
Festyn z SCK i MMJ - rodzinnie i z sercem
 
Na rodzinnym pikniku z SCK i firmą MMJ każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Młodsze dzieci wielokrotnie ustawiały się w kolejce do dmuchańców i za każdym razem świetnie się bawiły. Na ich twarzach, oprócz uśmiechów, pojawiały się ulotne, lecz prawdziwe dzieła sztuki - efekt pracy wolontariuszek z II LO - artystek od malowania twarzy. Starsze dzieci chętnie uczestniczyły w tanecznych animacjach.
 
 

Młodzież - młodsza i starsza - podziwiała strażaków w akcji gaśniczej, siemianowickich woprowców w pokazie pierwszej pomocy, wspaniałe motocykle (oraz motocyklistki i motocyklistów), a także samochody nie-do-poznania, czyli wozy tuningowane.
 
 
  
Wszyscy, bez podziałów wiekowych, chętnie słuchali i oglądali występy sekcji SCK: Zespołu Pieśni i Tańca Siemianowice, Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca Siemianowice, wokalistów ze studium wokalnego SCK, Zespołu Kleks i wokalistów z MDK JORDAN; zespołów: Entliczek, Biedroneczki, Groszki, Abstrakcja, Flesz Junior, Flesz, Revolution, Euforia; Zespołu Dobre Duszki z Trzynastki (SP 13) i Zespołu Małe Siemianowice z Czwórki (ZS nr 4). Goście mogli się też do woli częstować popcornem i watą cukrową na stoisku obsługiwanym przez cierpliwe i uśmiechnięte wolontariuszki z Matei. Około 19.00 przeprowadzono brawurową licytację, w której wzięło udział wielu gości festynu, a ostatni przedmiot, koszulkę z autografem Roda Stewarta, wylicytowała zespołowo, zaprawiona w pomaganiu, drużyna matejkowskich wolontariuszy... 
 
 
JK, AEA

 

Rodzinny piknik z SCK i MMJ

 

21 maja, w sobotę, serdecznie Państwa zapraszamy na rodzinny piknik z Siemianowickim Centrum Kultury oraz firmą MMJ, która obchodzi 15-lecie swojej działalności.

Piknik odbędzie się w michałkowickim Parku Tradycji, a program imprezy przewiduje m.in. zabawy, konkursy i animacje dla dzieci; atrakcyjne pokazy: pirotechniczny, straży pożarnej, motocykli i luksusowych samochodów; a także koncerty znanych zespołów muzycznych, w tym gwiazdy wieczoru: zespołu Oberschlesien.

Do Parku Tradycji zapraszamy już od godziny 13.00, tym goręcej, że podczas imprezy będą przeprowadzane charytatywne licytacje, z których dochód zostanie przeznaczony na podopiecznych Stowarzyszenia LODOŁAMACZ, działającego przy ZSI.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z programem pikniku https://www.facebook.com/events/1560125114281683/ oraz do licznego udziału w imprezie.

 

Prosimy zabrać ze sobą Rodzinę, Przyjaciół i Znajomych!
Będzie radośnie i pięknie!


Liczymy na Państwa obecność i wsparcie!

 

JK, AEA

 

Komunikat - zmiana terminu zebrania


 
Ze względu na konsultacje z rodzicami, które odbędą się w Zespole Szkół Integracyjnych w czwartek, 19 maja, zmienia się termin zebrania członków Stowarzyszenia LODOŁAMACZ. Zapraszamy do ZSI we wtorek, 17 maja, o godzinie 15.30. Przepraszamy za ewentualne niedogodności związane ze zmianą terminu.

 

Komunikat


 
Stowarzyszenie LODOŁAMACZ zaprasza na zebranie walno-wyborcze, które odbędzie się w czwartek, 19 maja, o godzinie 15.00 w Zespole Szkół Integracyjnych w Siemianowicach Śląskich.

 

 

Dzięki siemianowickim sercom wyposażamy salę rehabilitacyjną!Sala rehabilitacyjna w Zespole Szkół Integracyjnych zapełnia się sprzętem zakupionym ze środków zebranych podczas koncertu "Siemianowice mają serce".

Zrobiliśmy zdjęcia nowych sprzętów - proszę zobaczyć jakie wyposażenie, dzięki Państwa ofiarności, będzie służyć naszym podopiecznym podczas rehabilitacji. 

Ciągle jeszcze docierają do nas zamówione rzeczy, już wkrótce poinformujemy Państwa o szczegółowym rozdysponowaniu środków i zaprezentujemy finalny efekt.

 

JK, fot. JK, GP

 

Rozegraliśmy w RENOMIE VI Turniej w Bowlingu

Dyplomy, medale i puchar - tego nie mogło zabraknąć na VI Turnieju o Mistrzostwo Kręgli, zorganizowanym przez nasze Stowarzyszenie wraz z Siemianowicką Spółdzielnię Mieszkaniową. Ale przede wszystkim nie mogło zabraknąć dobrego humoru i świetnej zabawy. Niektórzy po raz pierwszy, inni jak co roku - wszyscy z wielką chęcią wzięliśmy udział w drużynowej rywalizacji o puchar RENOMY.

Byli z nami też zawodnicy, którzy nie są już uczniami ZSI, ale nie wyobrażali sobie, by mogło ich nie być na Turnieju. Kasiu, Karolino i Julciu, dobrze było z Wami zagrać! Bawiliśmy się na 5 torach. Młodym sportowcom pomagali nauczyciele ZSI, m.in.: Pani Justyna Wróbel, Pan Marcin Paul, Pani Maria Krysta i Pani Mirosława Wróblewska. Dzięki za fachową asystę oraz sportowy doping!

Najwięcej punktów zdobyła drużyna, w skład której weszli: Kamil Wojas, Jakub Nędzi, Dominik Flak-Drechnowicz i Martyna Tyzio. Serdecznie gratulujemy! Do zwycięskiego zespołu trafił puchar Prezesa SSM, a wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali medale i dyplomy. Bardzo dziękujemy wszystkim, dzięki którym zawody mogły się odbyć.

Dziękujemy Siemianowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, a szczególnie Panu Markowi Greinerowi i pracownikom RENOMY, za zorganizowanie Turnieju. Babciom, Mamom, Tatom i Dziadkom należą się brawa za wierne kibicowanie zawodnikom. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Zapraszamy do galerii LODOŁAMACZA.

 

JK, fot. GP

 

Wodna frajda w MICHALE

W pierwszy dzień egzaminu gimnazjalnego młodsi uczniowie ZSI, podopieczni LODOŁAMACZA, bawili się na basenie w kompleksie sportowym MICHAŁ. Dzieci zjeżdżały ze zjeżdżalni i uczyły się skakać do wody. Wszyscy świetnie się bawili, a nad bezpieczeństwem uczniów, oprócz ratowników, czuwali nauczyciele wychowania fizycznego z ZSI: Pani Justyna Wróbel i Pan Krzysztof Kostrzewski. Pobyt dzieci na basenie, jak co roku, ufundował Pan Piotr Zegadło.

Serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy do naszej galerii.

 

JK, fot. AR-B

 

Dzięki Rosomakowi mamy kamerę na boisku!

 

 

Spółka Akcyjna ROSOMAK w Siemianowicach Śląskich wsparła nas darowizną, dzięki której nasi podopieczni, uczniowie Zespołu Szkół Integracyjnych mogą poczuć się bezpieczniej.

Za podarowane nam środki w porozumieniu z Dyrektorem ZSI zakupiliśmy kamerę, która będzie monitorować boisko szkolne.


Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

 

JK, fot. GP

 

Udany debiut LODOŁAMACZA na XIV Olimpiadzie

 

15 kwietnia uczestniczyliśmy w XIV Sosnowieckiej Olimpiadzie Sportowej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo.

Nasz olimpijski debiut był bardzo udany: zdobyliśmy najwięcej medali ze wszystkich startujących drużyn i dzięki temu wygraliśmy zwycięski puchar oraz nagrodę główną: trampolinę!

Gratulujemy wszystkim naszym sportowcom, którzy dzielnie i wytrwale walczyli w wielu sportowych konkurencjach, przełamując słabości i dążąc do celu.

Dziękujemy organizatorom: Zespołowi Szkół Ogólnokształcących nr 5 z oddziałami integracyjnymi i specjalnymi w Sosnowcu, Urzędowi Miasta Sosnowca oraz Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Sosnowcu - za gorącą atmosferę zawodów i smaczny poczęstunek dla zawodników.

Składamy podziękowania siemianowickiemu Urzędowi Miasta - za bezpieczny dowóz naszych podopiecznych do MOSiR-u i z powrotem, do ZSI. Dziękujemy Pani Mirosławie i Pani Marii za opiekę nad dziećmi.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej lodołamaczowej galerii.

 

JK, fot. AR-B

 

Ogłoszenie wyniku zbiórki publicznej


Zakończyła się zbiórka publiczna nr 2016/98/OR przeprowadzona na rzecz podopiecznych naszego Stowarzyszenia, uczniów Zespołu Szkół Integracyjnych w Siemianowicach Śląskich.

W imieniu podopiecznych Lodołamacza oraz ich rodziców, opiekunów i nauczycieli serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, instytucjom i firmom, które okazały serce, wyciągając do dzieci pomocną dłoń.

Poniżej zamieszczamy ogłoszenie wyniku zbiórki publicznej, której cześcią był koncert charytatywny "Siemianowice mają serce" w Siemianowickim Centrum Kultury, a patronował mu Pan Prezydent Rafał Piech.

Stowarzyszenie (z licytacji, kwesty i wpłat na konto) łącznie zebrało: 9735,70 zł

Powyższa kwota zostanie przeznaczona na wyposażenie sali rehabilitacyjnej w ZSI. O szczegółowym rozdysponowaniu środków poinformujemy Państwa na naszej stronie internetowej.

 


Prezes Stowarzyszenia Lodołamacz
Barbara Stadnik

 

Strona 9 z 27 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Nasze motto

Przełamujemy lody ludzkich sercKalendarium

Solenizantom składamy serdeczne życzenia imieninowe!

Cytat dnia

Nasze imprezy

Turnieje Bowlingowe

Koncert dla LODOŁAMACZA

Kapele Serc


Koncert dla Sandry


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie