O nas
Dodane przez Redakcja dnia 11.09.2010 o godz. 15:44

Stowarzyszenie na rzecz wyrównywania szans dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi LODOŁAMACZ powstało w 2010 roku z inicjatywy rodziców i nauczycieli uczniów Zespołu Szkół Integracyjnych (dziś Szkoły Podstawowej nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi) w Siemianowicach Śląskich. Projekt zainicjowali dorośli z myślą o dzieciach, ale w nasze działania włączają się także same dzieci - zarówno te niepełnosprawne, jak i zdrowe.

Naszym wspólnym celem jest łamanie lub, jeśli to możliwe, usuwanie barier, które napotykają na swojej drodze dzieci niepełnosprawne. To właśnie my: rodzice i nauczyciele, najlepiej znamy problemy tych dzieci, dlatego możemy najskuteczniej je rozwiązywać.


Naszej stronie internetowej towarzyszy zieleń, kolor nadziei na to, że dzięki wspólnym działaniom naszym podopiecznym będzie żyło się lepiej, nie tylko w przyszłości, ale już teraz.

Logo stowarzyszenia jest również wyrazem naszej wiary w to, że wspólnie możemy przełamywać lody i że umocniona działaniem nadzieja na lepszą przyszłość może opromieniać życie. Wierzymy, że bezinteresowna pomoc, do której niesienia wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy, przyniesie radość nie tylko obdarowanym, ale także dobroczyńcom.

Zarząd
Prezes Barbara Stadnik 
Sekretarz Aleksandra Niedźwiedź-Stawarz
Skarbnik Gabriela Pietrzak
   
   
Komisja rewizyjna
  Ewa Gawenda-Sulima
  Roman Maj
  Anna Rawska-Białek
   
Zespół redakcyjny serwisu
Redakcja


Joanna Końska [2010-2017], Aleksandra E. Adamczyk [2010-2016], Roman Maj, Barbara Stadnik, Aleksandra Niedźwiedź-Stawarz, Gabriela Pietrzak

FotografieAgnieszka Dyla, Anna Rawska-Białek, Gabriela Pietrzak, Joanna Końska [2010-2017], Aleksandra E. Adamczyk [2010-2016], Michalina Banasik [2012-2015]

Webmastering
Aleksandra E. Adamczyk [2010-2016]
Projekt i grafika 
Aleksandra E. Adamczyk - ALEXA W2S
  kontakt z zespołem redakcyjnym
redakcja.lodolamacz@gmail.com

 

Usługi księgowe


Kompleksowe usługi księgowe dla naszego Stowarzyszenia świadczy Biuro Rachunkowe SODIR