III Turniej bowlingowy w RENOMIE
Dodane przez Redakcja dnia 28.04.2013 o godz. 20:43

Czwartkowe przedpołudnie podopieczni LODOŁAMACZA spędzili w kręgielni. Siemianowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa w gościnnej Renomie już po raz trzeci zorganizowała Turniej o Mistrzostwo Kręgli. Emocje towarzyszące uczestnikom turnieju były olbrzymie. Wszyscy starali się walczyć do końca, choć zadanie nie należało do łatwych. Każdy, kto choć raz grał w kręgle wie, jak trudno jest celnie rzucić bardzo ciężką kulą. Naszym sportowcom pomagali nauczyciele ZSI: Pani Justyna Wróbel, Pan Marek Seget i Pan Krzysztof Kostrzewski.

Zwyciężczynią III edycji Turnieju oraz zdobywczynią Pucharu ufundowanego przez Prezesa SSM została Sandra Śliwa. Złoty medal zdobyła Kasia Grzanka, srebrny - Stasiu Szklarski, a brązowy - Kamilka Ligęza. Puchar oraz medale wręczyli zastępcy Prezesa SSM: Pani Jolanta Sobek i Pan Marian Odczyk.

Serdecznie dziękujemy instytucjom i osobom, które umożliwiły dzieciom wzięcie udziału w turnieju. Dziękujemy Siemianowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, a szczególnie Panu Markowi Greinerowi, za zaproszenie na turniej oraz sportowy doping. Urzędowi Miasta składamy podziękowania za bezpieczny dowóz dzieci do Renomy i z powrotem. Nauczycielom wf-u oraz Pani Marii Kryście ze świetlicy szkolnej dziękujemy za opiekę nad dziećmi i wspólną zabawę. Mamom, babciom oraz tatom należą się brawa za wierne kibicowanie naszym zawodnikom.

Naszym sportowcom gratulujemy wspaniałej rywalizacji i sportowej postawy. Już dziś zapraszamy na przyszłoroczny Turniej i do obejrzenia zdjęć z imprezy w naszej internetowej galerii.

 

JK, fot. JK