Finał zbiórki dla zwierząt i nagrody dla uczestników konkursu
Dodane przez Redakcja dnia 20.12.2013 o godz. 08:36

Zakończyliśmy akcję zbiórki dla zwierząt. Wszyscy darczyńcy okazali wiele serca dla podopiecznych schronisk. Wspólnie zebraliśmy karmę, koce, materiały i zabawki.

Z wynikami klasyfikacji, które klasy uzyskały po zbiórce w ramach rywalizacji o miano Super Klasy można się zapoznać na blogu e-Aktualności. Do zbiórki bardzo ofiarnie przyłączyli się również uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich, a także nauczyciele ZSI oraz Przyjaciele LODOŁAMACZA - osoby, które odpowiedziały na nasz apel i przywiozły dary do siedziby LODOŁAMACZA. Serdecznie wszystkim dziękujemy za wielką hojność. Zebrane dary zostały już przekazane do schronisk w Tarnowskich Górach oraz Milowicach.

Empatią i troską o słabszych wykazali się uczestnicy konkursu plastycznego: "Narysuj wymarzonego zwierzaka". Wykonane prace świadczą o miłości do zwierząt oraz o wielkiej pasji artystycznej. Wszystkim artystom gratulujemy wrażliwości i talentu. Z przyjemnością prezentujemy laureatów konkursu.

Przyznano trzy pierwsze, trzy drugie i trzy trzecie miejsca. Pierwsze miejsca zajęli: Mikołaj Małachowski, Sandra Śliwa i Karolina Tomanek; na drugich miejscach uplasowali się: Wiktoria Poloczek, Zuzanna Szwejda i Wiktoria Skrzyńska, trzecie miejsca na podium zajęli: Paweł Grzywocz, Paulina Rajchert i Paulina Wydrych. Wyróżnienia otrzymali: Weronika Rokita, Aleksandra Szauder, Alicja Marzec, Dominik Flak-Drechnowicz, Kamila Garbarczyk, Magda Jabłeka, Lena Będkowska, Wiktoria Keler, Oliwia Prukop, Adam Adamiec oraz Sebastian Pietras. Doceniono również wrażliwość następujących autorów prac: Wiktorii Termin, Julii Dudy, Jessiki Spałek, Alana Kowelskiego, Olgi Sikory, Artura Leonowicza, Natalii Korpok, Natalii Jabłeki, Katarzyny Zagórny i Stanisława Kwietnia.

 

Uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni. Wszystkich cennymi darami obdarowała Dyrekcja Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej. Bardzo wiele nagród mogliśmy rozdać dzięki podarunkom, które otrzymaliśmy od pracowników Centrum (CINiBA). Trafiły one do uczestników konkursu towarzyszącego zbiórce.

Wszystkim naszym hojnym Przyjaciołom składamy serdeczne podziękowania! Dziękujemy organizatorkom SUPER KLASY za koordynowanie zbiórki oraz wolontariuszkom z Cichego Kąta i LODOŁAMACZA, które w imieniu ZSI przewiozły zebrane rzeczy do schronisk w Tarnowskich Górach i Milowicach.

 

JK