Walentynki od LODOŁAMACZA
Dodane przez Redakcja dnia 17.02.2014 o godz. 07:45

 14 lutego w Bibliotece pod Puchaczem na wszystkich, którzy chcieli odpowiedzieć na wybrane pytanie z lodołamaczowego quizu, czekała walentynkowa kartka. Chętnych nie brakowało, bo pytania nie należały do trudnych, a kartki były naprawdę atrakcyjne. Atmosfera była bardzo sympatyczna, jak to w Walentynki, i jak to zawsze bywa w Bibliotece pod Puchaczem. Serdecznie dziękujemy za podarowanie walentynkowych kartek, przypominających o 1 procencie podatku. Podziękowania kierujemy do Pracowni k7a7 oraz wszystkich, którzy brali udział w projekcie. <czytaj więcej>

 

JK, fot. JK

 


Rozszerzona zawartość newsa

14 lutego w Bibliotece pod Puchaczem na wszystkich, którzy chcieli odpowiedzieć na wybrane pytanie z lodołamaczowego quizu, czekała walentynkowa kartka. Chętnych nie brakowało, bo pytania nie należały do trudnych, a kartki były naprawdę atrakcyjne. Atmosfera była bardzo sympatyczna, jak to w Walentynki, i jak to zawsze bywa w Bibliotece pod Puchaczem.

Serdecznie dziękujemy za podarowanie walentynkowych kartek, przypominających o 1 procencie podatku. Podziękowania kierujemy do Pracowni k7a7 oraz wszystkich, którzy brali udział w projekcie (a Ci wszyscy to: dr Katarzyna Wyszyńska i dr Agnieszka Gurbin - coacherki, Piotr Gzik "Piterr86" i Aleksandra Adamczyk "Alexa.W2S" - specjaliści od grafiki, Katarzyna Pyrek - mistrzyni kaligrafii, Zbigniew Berdys - specjalista od gwary śląskiej).

Miłych walentynek!


=====================================================

 


Wpis archiwalny:

O G Ł O S Z E N I E  !  14. 02. 2014

  

Nie masz walentynkowej kartki? Nie jest jeszcze za późno! Przyjdź do Biblioteki pod Puchaczem.

Wystarczy, że prawidłowo odpowiesz na pytanie, a wyjdziesz z piękną kartką, którą możesz podarować swojej Walentynce!