IV Turniej bowlingowy w RENOMIE
Dodane przez Redakcja dnia 13.05.2014 o godz. 09:05

W drugie egzaminacyjne przedpołudnie podopieczni LODOŁAMACZA przeżywali długo wyczekiwane sportowe emocje. Siemianowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa po raz czwarty zorganizowała w RENOMIE Turniej o Mistrzostwo Kręgli.

Tegoroczny turniej był poświęcony pamięci Oli Grabskiej, która niedawno od nas odeszła, a w ubiegłych latach uczestniczyła w zawodach razem z nami.

W tym roku mistrzostwa miały charakter drużynowy. Cztery drużyny walczyły o punkty dla swoich zespołów. Uczestnikom turnieju towarzyszyły wielkie emocje. Naszym sportowcom pomagali nauczyciele ZSI: Pani Justyna Wróbel, Pan Marek Seget, Pan Krzysztof Kostrzewski i Pan Marcin Paul. Bardzo dziękujemy za fachową asystę oraz sportowy doping.

Najwięcej punktów zdobyła drużyna, w skład której weszli: Paweł Grzywocz, Adam Adamiec, Dominik Flak-Drechnowicz i Rafał Szmidt. Do zwycięzców trafił puchar Prezesa SSM, a wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy. Medale zostaną wręczone 14 czerwca w czasie festynu rodzinnego w ZSI. Już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy!

Zdjęcia z turnieju można obejrzeć w naszej internetowej galerii  Wyluzowany

 

JK, fot. JK