Wygrajmy zdrowie dla Kacperka!
Dodane przez Redakcja dnia 24.11.2016 o godz. 14:22


3 grudnia 2016 r., w sobotę o godzinie 16:00
serdecznie zapraszamy do CINiBA na wyjątkowe wydarzenie charytatywne pt.
Wygrajmy zdrowie dla Kacperka!
 

Czytaj więcej

 


Rozszerzona zawartość newsa

 

3 grudnia 2016 r., w sobotę o godzinie 16:00 serdecznie zapraszamy do CINiBA na wyjątkowe wydarzenie charytatywne pt. Wygrajmy zdrowie dla Kacperka!

W czasie spotkania Fundacja ISKIERKA będzie prowadziła zbiórkę funduszy na leczenie Kacperka Ochala, dwuletniego chłopca chorego na nowotwór oka (tzw. siatkówczaka)., o jego chorobie informowaliśmy już na łamach naszego lodołamaczowego serwisu.

Wydarzenie będzie wsparte wieloma atrakcjami i będzie przez to także niezwykle ciekawą propozycją spędzenia sobotniego popołudnia: rodzinnie i wśród przyjaciół, w atmosferze działań artystycznych, zabawy i edukacji. Do licytacji wystawione będą m.in. dary od Lodołamacza: prace artystystyczne wykonane przez naszych podopiecznych oraz płyta Haliny Frąckowiak z autografem.

W programie m.in.: profilaktyka chorób oka, zajęcia teatralne i warsztatowe dla dzieci, pokazy i warsztaty profesjonalne z różnych dziedzin dla wszystkich zainteresowanych, a także smakowity poczęstunek. 

 

Wygrajmy razem zdrowie dla Kacperka!

Serdecznie zapraszamy do CINiBA!

 

Szczegóły pod linkiem >>> Program

Pobierz/zobacz plakat >>> PLIK

 

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (CINiBA) przy ul. Bankowej 11a w Katowicach.