Bank Zachodni WBK dla LODOŁAMACZA
Dodane przez Redakcja dnia 05.09.2017 o godz. 19:07

Bardzo sympatycznie rozpoczął się rok szkolny 2017-2018 w Szkole Podstawowej nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi, ponieważ do grona przyjaciół działającego w szkole Stowarzyszenia LODOŁAMACZ dołączył Bank Zachodni WBK Oddział w Siemianowicach Śląskich. W imieniu banku, pan dyrektor Marcin Domagała przekazał stowarzyszeniu bogaty zestaw artykułów i przyborów szkolnych (piórniki, kredki, farby, mazaki, bibuły, zeszyty itp.), które zostaną wykorzystane w pracy z dziećmi podczas zajęć terapeutycznych, rewalidacyjnych czy świetlicowych.

Część otrzymanych artykułów zostanie również przekazana najbardziej potrzebującym uczniom naszej szkoły SP 20 – podopiecznym stowarzyszenia LODOŁAMACZ.

 

 Bank Zachodni WBK

Bardzo dziękujemy Bankowi Zachodniemu za okazaną pomoc, która sprawiła, że nowy rok szkolny rozpoczęliśmy z dużą dawką optymizmu i chęci działania.

 

Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę, która przyniesie radość obu stronom w myśl wielkiego pisarza Antoine’a de Saint Exupery’ego: „Im dajesz więcej tym, większym się stajesz. Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować. Bowiem dawać to nie znaczy tracić”

Załoga LODOŁAMACZA