II Integracyjny Turniej Bocci
Dodane przez Redakcja dnia 04.11.2018 o godz. 14:53

Kolejne działanie POWER jest w nas już za nami.
Po raz drugi drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 20 rywalizowały w Sosnowcu podczas II Integracyjnego Turnieju w Bocci. Organizatorem był Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Sosnowcu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu.

W zawodach wzięły udział 22 drużyny: z Milicza, Miechowa, Libiąża, Częstochowy, Mysłowic, Czeladzi, Siemianowic Śląskich, Jaworzna i Sosnowca. Nas reprezentowały dwie drużyny w dwóch kategoriach wiekowych.
Dzieci bawiły się wyśmienicie. Apetyt na zwycięstwa był ogromny, niestety w tym roku szczęście nie sprzyjało. Trzeba było pocieszyć się kibicowaniem zaprzyjaźnionej drużynie z Jaworzna.

Imprezę zaszczycili swoją obecnością : Prezydent Miasta Sosnowca Pan Arkadiusz Chęciński, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Wilhelm Zych, Dyrektor MOSiR Pan Jerzy Górak, Z-ca Dyrektora MOSIR ds. Sportowych Pan Arkadiusz Hrabia.

Serdeczne podziękowania składamy dla Urzędu Miasta Siemianowice za bezpieczny transport na zawody a organizatorom turnieju za fantastyczne emocje i zabawę.


fot i tekst ANS