II Turniej Mikołajkowy w Renomie
Dodane przez Redakcja dnia 09.12.2018 o godz. 20:07

Zabawa, świetna zabawa, wyśmienita zabawa… - tak można by podsumować tegoroczny, a już drugi turniej bowlingowy, w którym uczestniczyli podopieczni Lodołamacza. 7 grudnia w siemianowickiej Kręgielni Renoma odbyła się druga edycja Mikołajkowego Turnieju Bowlingowego. Impreza odbyła się dzięki panu Markowi Greinerowi oraz panu Maciejowi Palczewskiemu, którzy są pomysłodawcami i sponsorami tej niecodziennej imprezy. Konkurs jest niezwykły, ponieważ niezwykli są nasi podopieczni i niezwykłe są ich techniki rzutów kulami.

Puchar zdobyła drużyna w składzie: Julia Korpok 6A, Julian Gancarz 4B i Rafał Bubała VIIC. Gratulujemy! Jednak tego dnia każdy jest zwycięzcą, ponieważ zwycięża ze swoimi trudnościami, które na co dzień dają się we znaki. Dlatego każdy z uczestników dostaje medal, który jest nie tylko za rywalizację drużynową w tym dniu, ale walkę o siebie każdego dnia. Takich Mikołajek życzymy wszystkim, ponieważ najważniejsze jest by móc kogoś obdarować i zobaczyć uśmiech na twarzy obdarowanego. To największy prezent.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tej imprezy, szczególnie wolontariuszom oraz wszystkim tym, którzy są wszędzie tam, gdzie z Lodołamaczem przełamujemy bariery i roztapiamy lody ludzkich serc.

 

fot GP tekst ANS