Ogłoszenie wyników licytacji przeprowadzonej przez Stowarzyszenie Lodołamacz w dniu 18. czerwca 2011 roku
Dodane przez Redakcja dnia 27.09.2011 o godz. 20:33


Ogłoszenie wyników licytacji przeprowadzonej w dniu 18. czerwca 2011 roku w Siemianowicach Śląskich na podstawie decyzji prezydenta miasta Siemianowice Śląskie nr 3/2011 z dnia 6. czerwca 2011 r. przeprowadzonej przez Stowarzyszenie Lodołamacz z siedzibą przy Zespole Szkół Integracyjnych w Siemianowicach z przeznaczeniem na zakup tablicy interaktywnej dla Zespołu Szkół Integracyjnych w Siemianowicach.


Rozszerzona zawartość newsa


Ogłoszenie wyników licytacji przeprowadzonej w dniu 18. czerwca 2011 roku w Siemianowicach Śląskich na podstawie decyzji prezydenta miasta Siemianowice Śląskie nr 3/2011 z dnia 6. czerwca 2011 r. przeprowadzonej przez Stowarzyszenie Lodołamacz z siedzibą przy Zespole Szkół Integracyjnych w Siemianowicach z przeznaczeniem na zakup tablicy interaktywnej dla Zespołu Szkół Integracyjnych w Siemianowicach.W sumie z licytacji uzyskano kwotę 310 złotych.

W komisji rozliczającej aukcję uczestniczyły osoby: Gabriela Pietrzak, Anna Rawska–Białek, Barbara Stadnik.

Kwota uzyskana z licytacji z przeznaczeniem na tablicę interaktywną dla Zespołu Szkół Integracyjnych w Siemianowicach Śląskich nie stanowi 100% jej ceny, dlatego pieniądze zostaną przeznaczone na zakup akcesoriów potrzebnych przy obsłudze tablicy.


Prezes Stowarzyszenia Lodołamacz
Barbara Stadnik