Pomoc dla Sandry - koncert charytatywny
Dodane przez Redakcja dnia 10.01.2012 o godz. 19:31

Koncert dla Sandry
Serdecznie zapraszamy całą społeczność Zespołu Szkół Integracyjnych, mieszkańców Siemianowic Śląskich oraz wszystkich ludzi o otwartych sercach do udziału w koncercie Siemianowice mają serce. Impreza dobrze znana siemianowiczanom  jest organizowana już od kilku lat pod patronatem Prezydenta Miasta i ma cel charytatywny. W tym roku z inicjatywy Dyrekcji Zespołu Szkół Integracyjnych cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na pomoc dla uczennicy ZSI, Sandry. Sandra jest sympatyczną, radosną i rezolutną dziewczynką, jest też osobą niepełnosprawną ruchowo, która potrzebuje naszej pomocy przy zakupie specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego oraz przy rehabilitacji. Wierzymy, że tak jak w innych akcjach, tak i teraz będziemy mogli liczyć na Państwa pomoc i ofiarność. Spotkamy się w hali Kompleksu Sportowego MICHAŁ przy ul. Orzeszkowej 1 w Michałkowicach 19 stycznia o godzinie 17.00. Zapraszamy do wspólnej zabawy przy muzyce i pomocy Sandrze!

Stowarzyszenie LODOŁAMACZ uruchomiło już specjalne konto, na które wpłynie cały dochód z imprezy. Na konto będzie można wpłacać pieniądze jeszcze miesiąc po koncercie, co jest ważne szczególnie dla tych z Państwa, którzy nie będą mogli przybyć na imprezę, a zechcą wesprzeć Sandrę swoją pomocą. Podajemy numer konta:

95 1160 2202 0000 0002 0684 3446
z dopiskiem: dla Sandry

Przypominamy nasz adres, niezbędny przy dokonywaniu wpłaty lub przelewu:
Stowarzyszenie LODOŁAMACZ
41-100 Siemianowice, ul. Lipowa 3

 

LODOŁAMACZ przyłączy się do akcji także poprzez zorganizowanie w MICHALE wystawy uczniowskich prac zgromadzonych w czasie Festiwalu talentów, przeprowadzonego w ZSIw ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Chcielibyśmy, by wraz z nami przypłynął do Michałkowic nasz piękny okręt. Dlatego ponownie zwracamy się do naszych nieocenionych darczyńców z prośbą o pomoc w przewiezieniu lodołamacza do Michałkowic. Prosimy o kontakt e-mailowy: lodolamacz.zsi@gmail.com lub telefoniczny: 506-180-156.


Zwracamy się do uczniów Zespołu Szkół Integracyjnych, by
wszyscy, którzy nie zdążyli podzielić się swoim talentem w czasie Festiwalu talentów w ZSI, przyłączyli się do pomocy dla Waszej koleżanki Sandry i ofiarowali swoje prace na imprezę. Wszystkie datki zebrane w trakcie koncertu oraz imprez towarzyszących zostaną przeznaczone na pomoc dziewczynce. Przejrzyjcie Wasze prace, mogą być wykonane dowolną techniką; a może zdążycie jeszcze wykonać jakieś nowe przed imprezą? Na prace wszystkich uczniów chętnych do pomocy koleżance i podzielenia się swoim talentem czekamy w Bibliotece pod Puchaczem w Zespole Szkół Integracyjnych do 17 stycznia.

Pamiętajcie, Sandra liczy na Was!

 

 

Więcej o imprezie:

 

 

JK, AEA

 

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2012